TÖÖTAJATE KOOSSEIS JA KONTAKTANDMED

Kontakt

HIIU KOOLI koolipere
JUHTKOND
Marika Pettai Direktor marika.pettai(ät)hiiukool.edu.ee
Irja Käärik Õppejuht irja.kaarik(ät)hiiukool.edu.ee
Ragnar Laur Haldusjuht ragnar.laur(ät)hiiukool.edu.ee
Viktoria Berting Kogukonnajuht viktoria.berting(ät)hiiukool.edu.ee
Jane Randlaht Sekretär jane.randlaht(ät)hiiukool.edu.ee
ÕPETAJAD Aine Klassijuhataja
Reelika Abner Eesti keel, kirjandus Reelika.Abner(ät)hiiukool.edu.ee
Koidu Archipov Käsitöö 8.c Koidu.Archipov(ät)hiiukool.edu.ee
Marta Artemjeva Inglise keel 7.b Marta.Artemjeva(ät)hiiukool.edu.ee
Daisy Baidak Algõpetus, matemaatika, arvutiõpetus 2.b, 6.c Daisy.Baidak(ät)hiiukool.edu.ee
Ivi Eiche Kirjandus, eesti keel 8.b Ivi.Eiche(ät)hiiukool.edu.ee
Anne Järvik Kehaline kasvatus, inimeseõpetus 9.c Anne.Jarvik(ät)hiiukool.edu.ee
Jaanus Kann Muusika, koorilaul Jaanus.Kann(ät)hiiukool.edu.ee
Liis Kittus Õpiabirühma õpetaja 5.h, 6.h Liis.Kittus(ät)hiiukool.edu.ee
Maigi Kärgenberg Bioloogia, loodusõpetus Maigi.Kargenberg(ät)hiiukool.edu.ee
Kristi Laidvee Kehaline kasvatus Kristi.Laidvee(ät)hiiukool.edu.ee
Oliver Lambrik Inglise keel Oliver.Lambrik(ät)hiiukool.edu.ee
Pille Laurimaa Matemaatika Pille.Laurimaa(ät)hiiukool.edu.ee
Žanna Litšman Vene keel Zanna.Litsman(ät)hiiukool.edu.ee
Ene Mae Algõpetus, inglise keel 3.b Ene.Mae(ät)hiiukool.edu.ee
Maive Malken Algõpetus 2.c Maive.Malken(ät)hiiukool.edu.ee
Madli Katriin Tauts Hispaania keel Madli-Katriin.Tauts(ät)hiiukool.edu.ee
Marii Mugra Algõpetus 1.a Marii.Mugra(ät)hiiukool.edu.ee
Marika Murd Käsitöö, kunst Marika.Murd(ät)hiiukool.edu.ee
Rainer Orav Tehnoloogiaõpetus Rainer.Orav(ät)hiiukool.edu.ee
Liina Paloots Algõpetus, eesti keel, inglise keel 3.a, 7.c Liina.Paloots(ät)hiiukool.edu.ee
Maia Pihlak Vene keel Maia.Pihlak(ät)hiiukool.edu.ee
Joanna Marie Põldsam Algõpetus, eesti keel 4.a Joanna-Marie.Poldsam(ät)hiiukool.edu.ee
Alda Raidmaa Füüsika, loodusõpetus 8.a Alda.Raidmaa(ät)hiiukool.edu.ee
Raul Rändla Kehaline kasvatus Raul.Randla(ät)hiiukool.edu.ee
Mariliis Samberk Bioloogia, geograafia, loodusõpetus Mariliis.Samberk(ät)hiiukool.edu.ee
Kersti Sepper Inglise keel Kersti.Sepper(ät)hiiukool.edu.ee
Kadri Siller Eesti keel, kirjandus Kadri.Siller(ät)hiiukool.edu.ee
Anneli Sinimets Algõpetus, matemaatika, inimeseõpetus 1.b, 4.b Anneli.Sinimets(ät)hiiukool.edu.ee
Dastin Song Kehaline kasvatus Dastin.Song(ät)hiiukool.edu.ee
Oksana Suvorova Ukraina õppe koordinaator Oksana.Suvorova(ät)hiiukool.edu.ee
Kai Tamm Kunst 5.a Kai.Tamm(ät)hiiukool.edu.ee
Ants Tinn Tehnoloogiaõpetus Ants.Tinn(ät)hiiukool.edu.ee
Maarika Tinn Algõpetus 2.a Maarika.Tinn(ät)hiiukool.edu.ee
Jane Tüksammel Matemaatika 6.a, 9.a Jane.Tuksammel(ät)hiiukool.edu.ee
Janno Tults HEV-matemaatika janno.tults(ät)hiiukool.edu.ee
Andero Vaarik Keemia Andero.Vaarik(ät)hiiukool.edu.ee
Pilvi-Heli Vettik Kehaline kasvatus Pilvi-Heli.Vettik(ät)hiiukool.edu.ee
Iren Voites Muusika, koor 9.b Iren.Voites(ät)hiiukool.edu.ee
Kaie Ülper Matemaatika Kaie.ulper(ät)hiiukool.edu.ee
Kadri Lust Ajalugu, ühiskonnaõpetus Kadri.Lust(ät)hiiukool.edu.ee
Maia Masing Ajalugu, ühiskonnaõpetus Maia.Masing(ät)hiiukool.edu.ee
Natalia Zhuromskaya Inglise keel Natalia.Zhuromskaya(ät)hiiukool.edu.ee
Anastassia Voskoboinikova Vene keel 7.a anastassia.voskoboinikova(ät)hiiukool.edu.ee
Maribel Mänd Klassijuhataja 4.a maribel.mand(ät)hiiukool.edu.ee
TUGISPETSIALISTID
Kita Järv HEV koordinaator, algõpetus, eesti keel 5.b Kita.Jarv(ät)hiiukool.edu.ee
Henriette Sülluste Eripedagoog/psühholoog Henriette.Sulluste(ät)hiiukool.edu.ee
Karen Viherpuu sotsiaalpedagoog 6.b Karen.Viherpuu(ät)hiiukool.edu.ee
KOOLIÕDE
Janne-Liis Birjukova Kooliõde janneliis.birjukov(ät)kth.ee
IT-TUGI
Aleksandra Bondaruk IT tugi aleksandra.bondaruk(ät)hiiukool.edu.ee
HARIDUSTEHNOLOOG
Anita-Diana Tiirmaa Haridustehnoloog anita-diana.tiirmaa(ät)hiiukool.edu.ee
RAAMATUKOGU
Moonika Vossi Raamatukoguhoidja moonika.vossi(ät)hiiukool.edu.ee
HALDUSPERSONAL
Mare Adamson Administraator mare.adamson(ät)hiiukool.edu.ee
Piret Sahtel Puhastusteenindaja piret.sahtel(ät)hiiukool.edu.ee
Eve Truuts Puhastusteenindaja eve.truuts(ät)hiiukool.edu.ee
Irina Kostina Puhastusteenindaja Irina.kostina(ät)hiiukool.edu.ee
Eero Leede Töömees eero.leede(ät)hiiukool.edu.ee

HIIU KOOLI STRUKTUUR